PŘÍSLUŠENSTVÍ

Horizontální žaluzie

Domykavé žaluzie jsou určeny především k montáži na rám plastových oken, případně Eurooken. Jde o žaluzie, u kterých se nehledí pouze na funkčnost zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design. Dokonalé splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti této žaluzie. Žaluzie jsou ovládány plastovým kuličkovým řetízkem.

Sítě proti hmyzu

Okenní sítě jsou vyráběny z hliníkových rámečků v barvě bílé, hnědé a ve zlatém dubu. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna, potaženého plastem. V rámečku je upevněna pomocí pryžové nebo plastové zamykací vložky. Údržba je velmi snadná, síťky jsou lehce odnímatelné a navíc je možné si sítě proti hmyzu kdykoli přiobjednat.

okna Juráň
okna Juráň

Vertikální žaluzie

Estetičnost, funkčnost a snadné ovládání jsou přednosti vertikálních žaluzií, které rozhodují o jejich nákupu. Vertikální žaluzie mají výjimečnou schopnost skloubit funkčnost s dekorativností, a tím se stávají velmi žádaným artiklem zejména ve velkých prosklených budovách a kancelářích. Ale jejich použitelnost je samozřejmě možná také v domácnostech a to jak v obývacích pokojích tak kuchyních, ložnicích a koupelnách.

Okenní parapety

Vnitřní i venkovní parapety jsme schopni dodat v potřebné hloubce a délce.
Vnitřní - plastové s fólií, komůrkové
Venkovní - eloxovaný hliník ve čtyřech odstínech

okna Juráň


Kontakty
567 330 964
603 966 566
oknajuran@seznam.cz
Facebook
Kancelář Jihlava
Plastová okna Juráň - Gealan
Lidická kolonie 43
586 01 Jihlava
Ostatní informace
Otevírací doba Po - Pá :
8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00
IČO: 71541551
DIČ: CZ 8002245339
© Okna Juráň 2021
Created by PRIMESOFT web & software development